Publicystyka

Skandal! Lech Wałęsa znieważył prezydenta i udostępnił na swoim profilu wulgarną piosenkę

Lech Wałęsa to z całą pewnością jeden z największych krytyków Prawa i Sprawiedliwości. Były prezydent wielokrotnie, zwłaszcza na profilach społecznościowych, publikował przeróżne treści na temat polityków tejże formacje – często na pograniczu dobrego smaku. Wydaje się, że im tym razem noblista przekroczył pewną granicę, publikując skandaliczny post nt. Andrzej Dudy.

Na profilu Lecha Wałęsy został zamieszczony link do przeróbki w serwisie Youtube, zatytułowanej “Andrzej Duda Śpiewa Je**ć PiS”. Przedstawia ona polskiego prezydenta, który ma śpiewać w rytm podłożonej piosenki “JBĆ PiS” rapera o pseudonimie Cypis, nie stroniącego w ostatnich miesiącach od ataków na formację rządową.

Fakt, że tego typu film został udostępniony publicznie przez byłego prezydenta oraz laureata Pokojowej Nagrody Nobla, zaskoczył wielu internautów i wprowadził duży niesmak. Co prawda Lech Wałęsa usunął post, jednak widniał on na tyle długo na Facebook, że przez kilka godzin zdołało go zobaczyć tysiące użytkowników.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Super Express Autor: JD
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij