Kraj

Kolejny transfer z TVN do TVP

Maciej Dolega, były prezenter pogody TVN, postanowił przejść do stacji TVP Info. Dziennikarz zadebiutuje już 12 kwietnia.

Mężczyzna ma zostać nowym prowadzącym programu “Wstaje dzień”, a także gospodarzem nowego pasma, którego emisja planowana jest w weekendy w godzinach 6:00-7:00. O swojej decyzji Maciej Dolega poinformował za pośrednictwem Twittera.

Drodzy, dołączam do ekipy @tvp_info poprowadzę m.in. program „Wstaje dzień” TVP to miejsce, w którym zacząłem swoją przygodę z TV. Mam tu wielu przyjaciół i cieszę się, na nowe wyzwania – napisał dziennikarz.

W rozmowie z portalem “Wirtualne Media” Jarosław Olechowski, dyrektor Telewizyjnej Agencji Informacyjne, stwierdził, iż w ostatnich tygodniach na jego biurko spływa wiele CV od dziennikarzy oraz pracowników medialnych, którzy pracują dla konkurencyjnych stacji. “Wybieramy tych najlepszych, właśnie z myślą o ciągłym rozwoju” – powiedział Olechowski, który nie krył zadowolenia z powodu zatrudnienia Dolegi.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Do Rzeczy/ Wirtualne Media Autor: JD
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij