Rozrywka

Wybrano najprzystojniejszego Rosjanina. Wynik zaskakuje

Rosyjski portal ogłoszeniowy Superjob.ru postanowił przeprowadzić sondaż na najprzystojniejszego Rosjanina. Podobnie jak wszystkie inne wybory te też wygrał Władimir Putin.

W przeprowadzanym osobiście sondażu miało wziąć udział tysiąc mężczyzn i tysiąc kobiet z ponad 300 rosyjskich miast, których ankieterzy przepytywali o to który Rosjanin jest najprzystojniejszy. Pierwsze miejsce z wynikiem 18% wśród mężczyzn i 17% wśród kobiet zajął 68-letni kawaler Władimir Putin. Był również jedynym, który zdobył dwucyfrowy wynik. Zdobywcy kolejnych miejsc, aktorzy Dimitri Nagijew, Danila Kozłowski i Konstantyn Khabenski dostali po 2-3% głosów.

Sam sondaż był otwarty, jego uczestnicy mogli wskazać dowolną osobę. Warto zauważyć, że aż 19% respondentów – mężczyzn uznało siebie za najprzystojniejszego Rosjanina. Z drugiej strony aż 19% kobiet stwierdziło, że nie ma czegoś takiego jak przystojny Rosjanin.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Moscow Times Autor: WM
Fot.

Ankieta

Czy zaszczepisz się przeciwko COVID-19?

Ładowanie ... Ładowanie ...

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij