Rozrywka

Znany raper będzie sprzedawał satanistyczne buty

Producent odzieży sportowej Nike nawiązał współpracę ze znanym raperem Lil Nas X. Jej efektem będzie wprowadzenie na rynek butów inspirowanych satanizmem.

Bazą dla zaprojektowanych przez niego butów będzie popularny model Air Max ’97. „Buty Szatana”, jak je nazwano, będą utrzymane w czarno-czerwonej kolorystyce i ozdobione odwróconym pentagramem. Na ich boku wyhaftowano czerwoną nitką liczby 6/666 oraz odnośnik do fragmentu ewangelii świętego Łukasza: „Wtedy rzekł do nich: «Widziałem szatana, spadającego z nieba jak błyskawica”. Całość zostanie zapakowana w pudełko przedstawiające obrazy z szatanem i piekłem.

Najbardziej szokuje jednak coś innego. Charakterystyczną cechą Air Maxów jest gazowa poduszka w podeszwach. W tym przypadku gaz zostanie zastąpiony 60 centymetrami sześciennymi czerwonego atramentu do którego dodano kroplę ludzkiej krwii.

Na rynek trafi 666 numerowanych par tych butów. Ich cena to aż 1018 dolarów za parę, chociaż w wypadku limitowanych kolekcji, zwłaszcza tak kontrowersyjnych, zapewne znacznie wzrośnie.

Niemal równocześnie z premierą tych butów znany z homoseksualizmu raper wypuścił nowy teledysk. Widać na nim jak tańczy na rurze zjeżdżając po niej do piekła, gdzie zaczyna tańczyć na kolanach szatana.

 

Źródło: Stefczyk.info na podst. Daily Caller Autor: WM
Fot.

Ankieta

Czy zaszczepisz się przeciwko COVID-19?

Ładowanie ... Ładowanie ...

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij