Rozrywka

Popularną prezenterkę TV zaatakowała naga kobieta. Wszystko zarejestrowały kamery

Kamery rumuńskiej telewizji Antena 1 zarejestrowały niecodzienną scenę. Podczas programu na żywo popularna prezenterka została zaatakowana przez nagą kobietę.

Incydent miał miejsce 19 marca podczas programu Prosty Kontakt prowadzonego przez popularną prezenterkę Mirelę Vaidę. Tuż po rozpoczęciu programu mówiąca prosto do kamery Vaida spojrzała w stronę publiczności i zaczęła krzyczeć. Kamerzysta błyskawicznie oddalił obraz i widzowie zobaczyli jak w jej stronę biegnie naga kobieta. Kiedy była już blisko rzuciła w nią kamieniem ale prezenterka zdążyła uskoczyć.

Na nagą kobietę rzuciła się obsługa techniczna programu. Udało im się ją obezwładnić a jeden z pracowników telewizji przyniósł kawałek materiału aby ją okryć. Program został przerwany a do studia wezwano policję i pogotowie ratunkowe.

Na razie nie jest jasne co było powodem ataku. W jego trakcie kobieta krzyczała do prezenterki, że ta ma jej oddać pieniądze. Po wznowieniu programu Vaida wyznała ze łzami w oczach, że wcześniej dostawała groźby i to właśnie ta kobieta mogła być ich autorką. Policja ujawniła, że była im znana z wcześniejszych podobnych incydentów. Obecnie przebywa na obserwacji w szpitalu psychiatrycznym.

Źródło: Stefczyk.info na podst. DoRzeczy Autor: WM
Fot. Screen z Youtube

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij