Publicystyka

Oburzający wpis prezydenta Skarżyska-Kamiennej. Samorządowiec opublikował zdjęcie z wielkim napisem “Je**ć PiS”

Konrad Kronig, prezydent Skarżyska-Kamiennej, opublikował szokujący fotografie na swoim profilu na Facebooku. Widać na nich miejscowe boisko, na którym został utworzony wielki, wulgarny napis “Je**ć PiS”.

W niedzielę samorządowiec zamieścił na swoim profilu wpis, w którym opisał Skarżysko-Kamienną jako “jego ukochane miasto”. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie powód, z którego jest dumny prezydent tej miejscowości. A jest nim zdjęcie boiska miejscowego Ruchu, na którym został wydeptany ze śniegu wielki napis “Je**ć PiS” – hasło bardzo popularne w ostatnim czasie wśród przeciwników rządów Zjednoczonej Prawicy, do których z całą pewnością można zaliczyć Kroniga.

Wpis wywołał mieszane uczucia. Znalazło się wielu internautów, którzy ucieszyli się z opublikowanego przez samorządowca zdjęcia. Znalazły się jednak głosy oburzenia wśród komentujących, którzy stwierdzili, iż publikowanie takich wpisów nie przystoi politykowi, zwłaszcza przy sprawowanym przez niego stanowisku.

Konrad Kronig jest prezydentem Skarżyska-Kamiennej od 2014 roku. Podczas wyborów w 2018 roku, w których uzyskał reelekcję, startował z poparciem Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Źródło: Stefczyk.info na podst. TVP Info Autor: JD
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij