Kraj

Mocne słowa Rafała Ziemkiewicza. Padło porównanie do Hitlera

Ciekawy wideofelieton Rafała Ziemkiewicza. Publicysta w nagraniu odniósł się do wydarzeń, jakie obecnie mają miejsce w USA. Sojusz wielkiego biznesu, spod znaku Zuckenberga, Forbesa i lewicowych poityków, za których symbol obrał przyszłą wiceprezydent Harris, porównał do sojuszu Hitlera i Stalina.

Rafał Ziemkiewicz po raz kolejny dolał oliwy do ognia. W zamieszczonym na Youtube nagraniu przekonywał, że wielki biznes zrobi wszystko, by obalić współczesny ład, bo chce uczynić z ludzi Zachodu niewolników. W tym celu największe korporacje nie wahają się, by wykorzystać nawet swoich “klasowych wrogów”, czyli ruchy lewicowe. Podobnie, jako doraźnych sojuszników, na wielki biznes patrzą lewicowcy, którzy zdają sobie sprawę, że obecnego systemu nie da się obalić bez wsparcia oligarchów.

Ziemkiewicz nie ma złudzeń, że obecna “rewolucja” w amerykańskiej administracji, to nic innego jak współczesna “noc świętego Bartłomieja”, zamiast życia odbierane są jednak “dostępy”.

“Przejęcie władzy przez Bidena przypomina średniowieczne przewroty – wielka rzeź rodziny i zwolenników obalonego poprzednika. A najciekawszy jaki jest sojusz, na którym się opiera: bolszewików z bankierami. Dziwne? Niekonieczne, już tak w historii bywało.” – napisał publicysta w “zajawce” do nagrania.

Źródło: Autor:
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij