Kraj

“Stop Bzdurom” publikuje zdjęcia zdewastowanego pomnika Jana Pawła II: “Jeśli ktoś ma ból d**y, że…”

Na kontach społecznościowych “Stop Bzdurom” pojawiły się zdjęcia oblanego czerwoną pomnika Jana Pawła II w Szczecinie.

Z opisu, który pojawił się na fanpage’u grupy, wynika, iż zdjęcia zostały im nadesłane przez “jakieś osoby”. Widać na nich pomnik Jana Pawła II na szczecińskich Jasnych Błoniach, który przez grupę nieznanych wandali został oblany czerwoną farbą.

– A dziad wiedział, nie powiedział, a to było tak: księża ruchają małe dzieci. Kościoł katolicki o tym, wie i chroni pedofilii. Dlatego zachęcamy do naprawy i uzupełniania wybrakowanych pomników Jana Pawła. W niektórych brakuje dosłownie paru słów. Jeśli ktoś ma ból dupy, że to pomnik, to niech pomyśli o dzieciach, które nie były odlane z brązu czy betonu, a wyrządzono im krzywdę, wykorzystując przy tym swój autorytet. Z wyrazami pogardy. Tęczu – czytamy w poście “Stop Bzdurom”.

Anarchistyczna grupa, do której przynależy m.in. Michał Sz. “Margot”, wyraźnie jest zadowolona z całej sytuacji. Na Instagramie stwierdzili, iż “lubią dostawać takie rzeczy na pocztę”.

O sprawie poinformował również szczeciński radny Dariusz Matecki.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Do Rzeczy Autor: JD
Fot.

Ankieta

Czy zaszczepisz się przeciwko COVID-19?

Ładowanie ... Ładowanie ...

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij