Kraj

Ważny apel premiera: dziś wszyscy musimy się zjednoczyć

Premier poprosił opozycję o wsparcie w uchwaleniu ustawy antycovidowej. Zaapelował do marszałka Senatu i narodu. 

“Dziś wszyscy musimy zjednoczyć się, by wygrać z koronawirusem. Solidarność to nasza największa broń w tej walce. Dlatego przypominam członkom opozycji i tym, którzy nie zawsze zgadzają się z naszymi decyzjami – zgoda buduje! Bo kiedy jesteśmy razem – zdołamy stawić czoła największym wyzwaniom! W duchu odpowiedzialności za kraj apeluję do Pana Marszałka Senatu Rzeczypospolitej Polskiej  Tomasz Grodzki , by jak najszybciej pomógł nam w uchwaleniu tej bardzo potrzebnej dla walki z COVID-19 ustawy. Walka z wirusem to nie sprawa lewicy, prawicy, koalicji czy opozycji! To sprawa wszystkich Polaków i kluczowa kwestia dla przyszłości Polski.” – napisał premier na Twitterze

 

Dziś wszyscy musimy zjednoczyć się, by wygrać z koronawirusem. Solidarność to nasza największa broń w tej walce….

Opublikowany przez Mateusz Morawiecki Wtorek, 20 października 2020

W dołączonym wideo premier poprosił też Polaków o solidarność i  dyscyplinę przestrzeganie zasady DDM (dystans, dezynfekcja,maseczki). – Dziś przede wszystkim trzeba działać, podsumował Morawiecki.

 

Źródło: Autor:
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij