Rozrywka

Aktor obraził się na TVN i odszedł ze znanego serialu bo… wycięto homoseksualne sceny z jego udziałem

Maciej Łagodziński, aktor znany od lat z reklam sieci komórkowej Play, postanowił opuścić obsadę serialu “Zakochani po uszy”, emitowanego przez stację TVN7. Wszystko z powodu, jego zdaniem, marginalizowania wątku homoseksualnego granej przez niego postaci.

Aktor poinformował o swojej decyzji na kanale Youtube “Mistrzowie Drugiego Planu”, gdzie przekazał, iż nie przedłużył z producentami serialu kontraktu, z związku z czym opuści obsadę “Zakochanych po uszy” wraz z końcem października. Mężczyzna ma żal do jego twórców, że ci obcięli homoseksualne sceny z jego udziałem.

– Nagle pod wpływem skargi kogoś do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, że pokazują pocałunek dwóch mężczyzn, albo jakąś tam scenę łóżkową, która była po prostu przytulaniem się, panie producentki serialu wystraszyły się jakichś kar i pod tym pretekstem odcinki zostały ocenzurowane przez nie wstecz i zostały wycięte te sceny – żali się Łagodziński.

Zdaniem artysty scenarzyści mieli w planach wiele wątków związanych z odgrywaną przez niego postacią, jednak miały być one kasowane przez producentów. Ci jednak tłumaczą, iż żadna z takich decyzji nie była związana z orientacją seksualną bohatera. Przyznają jednak, że zostali zobligowani przez KRRiT do usunięcia wszelkich scen jednoznacznie erotycznych, gdyż serial przeznaczony jest dla widzów od 12 roku życia.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Do Rzeczy Autor: JD
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij