Sport

Ważny apel Roberta Lewandowskiego: Nośmy maseczki, bądźmy odpowiedzialni

Kapitan reprezentacji Polski i jeden z najlepszych obecnie piłkarzy świata Robert Lewandowski po raz kolejny postanowił wesprzeć walkę rządu z epidemią koronawirusa. Piłkarz, który kilka miesięcy temu przekazał miliony złotych na pomoc w walce z zarazą, tym razem postanowił zaapelować do swoich fanów o noszenie maseczek.

Dbajmy o siebie, naszych najbliższych, ale i o wszystkich, których mijamy każdego dnia. Proszę, noście maseczki, przestrzegajcie wytycznych sanitarnych i zalecanego dystansu społecznego. Wierzę, że jeśli wszyscy będziemy odpowiedzialni, uda się nam przetrwać ten czas – razem, pomimo dystansu- napisał Lewandowski na Instagramie.

 

Zważywszy na liczbę osób śledzących profil naszego supersnajpera i autorytet naszego piłkarza, szczególnie wśród najmłodszych, tego typu deklaracja musi budzić uznanie.

Źródło: Autor:
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij