Kraj

“To skrajny egoizm”. Minister zdrowia ostro o osobach, które nie przestrzegają restrykcji

Wiele osób i firm próbuje obchodzić wprowadzone w związku z ogromną liczbą nowych infekcji koronawirusem restrykcje. Minister Zdrowia Adam Niedzielski odniósł się do tego na Twitterze.

Wczoraj weszły w życie nowe obostrzenia których celem jest zahamowanie drugiej fali infekcji koronawirusem. Wielu osobom się nie podobają, od razu pojawiły się też próby ich obchodzenia. Krakowski kompleks sportowy Atlantic Squash&Fitness poinformował na przykład o zmianie profilu działalności. „Skoro nie mogą funkcjonować siłownie – w miejsce naszej od dzisiaj otwieramy SKLEP ATLANTIC ze sprzętem do ćwiczeń (…) Skoro nie mogą funkcjonować zajęcia fitness – od dzisiaj ruszają w naszym klubie zgromadzenia religijne członków związku pn. »Kościół Zdrowego Ciała«” – poinformowali na Facebooku – „Trudno uwierzyć? W tym świecie wszystko jest przecież możliwe”.

Takich prób obejścia nowych przepisów było więcej. W końcu minister zdrowia postanowił się do nich odnieść. „Jestem przerażony brakiem odpowiedzialności osób prześcigających się w pomysłach na obejście obowiązujących obostrzeń. Nie szkodzicie tylko sobie ale narażacie na niebezpieczeństwo innych – szczególnie osoby z grup ryzyka” – napisał na Twitterze – „To skrajny egoizm”

 

Źródło: Stefczyk.info na podst. TVP Info Autor: WM
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Ważny apel premiera: dziś wszyscy musimy się zjednoczyć

0 0

Nie żyje aktor Dariusz Gnatowski

0 0

Sędzia Wojciech Ł. odpowie za fałszywe oskarżenia?

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij