Kraj

Mężczyzna pobił motorniczą tramwaju bo zwróciła mu uwagę na brak maseczki

W Warszawie doszło do wstrząsającego incydentu. Mężczyzna pobił motorniczą tramwaju po tym, gdy zwróciła mu uwagę na brak maseczki.

Zdarzenie miało miejsce w sobotę ok. 7 rano w pobliżu Dworca Centralnego. Jak ujawniło radio Kolor motornicza tramwaju linii 25 zatrzymała pojazd aby zwrócić uwagę trzem pasażerom którzy nie mieli maseczek na twarzach. Jeden z nich rzucił się na nią i zaczął ją bić.

Kiedy na miejsce dotarła wezwana policja kobieta była przytomna. Wskazała policjantom napastnika i został on aresztowany. Następnie przewieziono ją karetką do szpitala. Okazało się, że na skutek pobicia doznała urazu kolana.

Napastnik jak się okazało był pijany. Alkomat wskazał prawie 2 promile alkoholu we krwi. Policja obecnie ustala przebieg zdarzenia i ogląda taśmy z monitoringu. Chcą również ustalić tożsamość dwóch pozostałych osób, które mogą mieć związek ze zdarzeniem.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Polsat News Autor: WM
Fot. Adrian Grycuk, CC BY-SA 3.0

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij