Kraj

Roman G. zasłabł kiedy CBA przeszukiwała jego dom

Zatrzymany dzisiaj przez CBA były wicepremier Roman G. miał zasłabnąć kiedy CBA przeszukiwała jego dom. Karetka zabrała go do szpitala.

CBA zatrzymała dzisiaj byłego wicepremiera, ministra edukacji i lidera Młodzieży Wszechpolskiej Romana G. Pracującemu jako adwokat mężczyźnie mają być postawione zarzuty dotyczące działań na szkodę spółki notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych. Rzecznik prasowy ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn ujawnił, że G. i znany biznesmen Ryszard K. mieli brać udział w procederze wyprowadzania z niej pieniędzy, przywłaszczeniu i praniu pieniędzy. Szkoda w mieniu przekraczać ma 90 milionów złotych. W sprawie planowane są dalsze zatrzymania.

Córka adwokata Maria poinformowała, że w trakcie przeszukiwania jego domu przez agentów CBA G. miał z nieznanych na razie powodów zasłabnąć. Został przewieziony karetką do szpitala. Miał zemdleć po tym, gdy w towarzystwie jednego z funkcjonariuszy udał się do łazienki, wcześniej według słów jego córki czuł się dobrze.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Polsat News Autor: WM
Fot. PAP/Wojciech Olkuśnik

Polecane artykuły

0 0

Ważny apel premiera: dziś wszyscy musimy się zjednoczyć

0 0

Nie żyje aktor Dariusz Gnatowski

0 0

Sędzia Wojciech Ł. odpowie za fałszywe oskarżenia?

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij