Kraj

Przerażające! Dziennikarz TVP zaatakowany i pobity pod domem Ryszarda K.

– Dzisiaj w Gdyni operator TVP – wykonujący obowiązki służbowe – został zaatakowany i dotkliwie pobity. Nie ma zgody na przemoc! Wolność słowa to fundament demokracji. Liczę, że sprawca zostanie surowo ukarany – poinformował na Twitterze Jarosław Olechowski, szef Telewizyjnej Agencji Informacyjnej. 

Szef TAI udostępnił zdjęcia pobitego operatora.

– W czwartek po godzinie 19.30 doszło w Gdyni do brutalnego ataku na operatora Telewizji Polskiej. Syn zatrzymanego przez CBA biznesmena Ryszarda K. podszedł do ekipy, a następnie – jak wynika z relacji reporterki – zaczął popychać operatora; kilkukrotnie uderzył go też w twarz – czytamy relację na portalu TVP info.

Przebiegu zdarzenia na tym etapie (ok. godz. 22:00) nie potwierdza jeszcze policja. W rozmowie z asp. Jolantą Grunert z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni dowiedzieliśmy się, że policjanci ustalają okoliczności zdarzenia.

– Na miejscu przebywa aktualnie ekipa policji. Funkcjonariusze ustalają przebieg zajścia i okoliczności zdarzenia – mówiła asp. Grunert.

Zdarzenie miało miejsce w czasie przeszukiwania przez CBA willi Ryszarda Krauzego na Kamiennej Górze w Gdyni. Były prezes Prokomu był w mieszkaniu podczas czynności agentów Biura.

 

Źródło: Autor:
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Ważny apel premiera: dziś wszyscy musimy się zjednoczyć

0 0

Nie żyje aktor Dariusz Gnatowski

0 0

Sędzia Wojciech Ł. odpowie za fałszywe oskarżenia?

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij