Sport

Koronawirus w reprezentacji Polski. Zachorował jeden z zawodników

U jednego z piłkarzy grającego w reprezentacji Polski zdiagnozowano koronawirusa. Na razie nie wiadomo o którego piłkarza chodzi.

Rzecznik PZPN Jakub Kwiatkowski poinformował dzisiaj na konferencji prasowej, że wczoraj przebywająca na zgrupowaniu reprezentacja przeszła testy na koronawirusa. U jednego z zawodników wynik był pozytywny. Kwiatkowski poinformował, że ten zawodnik zostanie w hotelu i będzie przechodził kwarantannę.

Na razie nie ujawniono o którego zawodnika chodzi. Trener Jerzy Brzęczek zdradził jedynie, że być może zostanie zastąpiony na zgrupowaniu przez innego piłkarza. On sam dopiero dzisiaj dołączył do zespołu gdyż z powodu zakażenia koronawirusem przebywał wcześniej w izolacji.

Obecnie reprezentacja przygotowuje się do trzech meczów – towarzyskiego z Finlandią (7 października) i dwóch w Lidze Narodów, z Włochami (11 października) i Bośnią i Hercegowiną (14 października).

Źródło: Stefczyk.info na podst. PAP Autor: WM
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Pękła kolejna psychologiczna granica. Rekordowa liczba zakażeń

0 0

Atak nożownika we Francji! Nie żyją trzy osoby

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij