Gospodarka

Premier Morawiecki zapowiada “świetne informacje dla przedsiębiorców”. “To sygnał do ofensywy programowej”

– Po godzinie 13.00 będę miał świetne informacje dla Przedsiębiorców. Konferencja, na której je ogłosimy, to sygnał do ofensywy programowej – zapowiedział premier Mateusz Morawiecki w mediach społecznościowych. 

Po godzinie 13.00 będę miał świetne informacje dla Przedsiębiorców. Konferencja, na której je ogłosimy, to sygnał do…

Opublikowany przez Mateusz Morawiecki Poniedziałek, 28 września 2020

– Nowa umowa koalicyjna to dla nas impuls do jeszcze szybszej realizacji naszego programu i spełniania obietnic, które złożyliśmy Wam w kampanii wyborczej w 2019 roku. Spełniamy je punkt po punkcie. Dla Polski i dla Polaków – poinformował premier.

O nowej ofensywie programowej mówił wcześniej także szef Komitetu Wykonawczego PiS Krzysztof Sobolewski, który podkreślił, że pojawią się nowe projekty ustaw.

– Przypomnę, że część z tych punktów programowych jest dopiero w fazie początkowej, więc mamy zamiar kontynuować – mówię tu np. o reformie sądownictwa. Natomiast jest też kilka spraw, które będziemy przedstawiać stopniowo, składając projekty ustaw do laski marszałkowskiej. O tym komunikować będziemy w ciągu dwóch, trzech, czterech tygodni – zapowiedział Sobolewski antenie TVP info.

Źródło: red. Autor: Stefczyk.info
Fot. PAP

Polecane artykuły

0 0

Pękła kolejna psychologiczna granica. Rekordowa liczba zakażeń

0 0

Atak nożownika we Francji! Nie żyją trzy osoby

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij