Publicystyka

Hit! Działacze LGBT… zaczęli szczekać na wolontariuszy

Dariusz Matecki zamieścił na portalu Twitter zaskakujące nagranie pokazujące niecodzienne zachowanie ze strony działaczy LGBT, którzy… zaczęli szczekać przeciwko ludziom grających na dudach i trzymających sztandary.

Nagranie zostało wykonane nieopodal stacji metra Centrum w Warszawie. Widać na nim spotkanie dwóch grup – wolontariuszy Krucjaty Młodych, którzy zbierali podpisy pod projektem ustawy “Stop LGBT”, którzy grali na dudach i trzymali sztandary oraz aktywistów spod tęczowej flagi, którzy protestowali przeciwko nim. Jednak ten sprzeciw działaczy LGBT był wyjątkowy, bowiem aby utrudnić pracę młodym wolontariuszom zaczęli oni… szczekać na nich.

Komentarz kolegi: “Jakby mi ktoś kiedyś powiedział że idąc Warszawą spotkam ludzi ze sztandarami grających na dudach a inni ludzie będą na nich szczekać to nie uwierzyłbym, i nawet oglądając to nagranie dalej nie wierzę” – napisał szczeciński radny.

Źródło: Twitter Autor: JD
Fot. Twitter

Polecane artykuły

0 0

Ważny apel premiera: dziś wszyscy musimy się zjednoczyć

0 0

Nie żyje aktor Dariusz Gnatowski

0 0

Sędzia Wojciech Ł. odpowie za fałszywe oskarżenia?

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij