Świat

Polityk dostał udaru w trakcie programu na żywo

Legendarny prawicowy polityk Ron Paul dostał prawdopodobnie udaru w trakcie transmitowanego na żywo programu. Trafił do szpitala.

85-letni Ron Paul to najsłynniejszy amerykański polityk reprezentujący konserwatywny liberalizm. W latach 1976-77, 1979-85 i 1997-2013 zasiadał w Izbie Reprezentantów jako reprezentant Teksasu. Trzykrotnie, w 1988, 2008 i 2012, starał się zostać prezydentem USA. Od 2015 roku należy do Partii Libertariańskiej, jego syn Rand jest natomiast republikańskim senatorem.

Co tydzień polityk transmituje na żywo na portalu Youtube swój autorski program „Liberty Report”. Podczas piątkowej transmisji miało jednak miejsce niecodzienne zdarzenia. W pewnym momencie polityk zaczął bełkotać. Internauci zauważyli, że przypominało to objawy udaru mózgu.

Dziennikarz Fox News Chad Pergram ujawnił, że polityk trafił do szpitala „na wszelki wypadek”. Sam polityk wkrótce potem sam polityk potwierdził to na swoim Twitterze. „Wiadomość od Rona Paula: czuję się dobrze. Dziękuję za waszą uwagę” – napisał ok. 15 czasu lokalnego. Jego wpis ilustrowało zdjęcie na którym uśmiechnięty polityk leżąc w szpitalnym łóżku pokazuje wyciągnięty kciuk.

Zdaniem wielu komentatorów Paul miał wielkie szczęście, że dostał udaru podczas programu na żywo. Szczegóły tego co się stało po przerwaniu transmisji nie zostały jeszcze ujawnione, ale komentatorzy spekulują, że któryś z licznych widzów zadzwonił po karetkę, dzięki czemu polityk szybko otrzymał pomoc medyczną.

Źródło: Stefczyk.info na podst. New York Post Autor: WM
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Ważny apel premiera: dziś wszyscy musimy się zjednoczyć

0 0

Nie żyje aktor Dariusz Gnatowski

0 0

Sędzia Wojciech Ł. odpowie za fałszywe oskarżenia?

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij