Sport

Jerzy Brzęczek złapał koronawirusa

Test potwierdził, że selekcjoner reprezentacji Polski w piłce nożnej Jerzy Brzęczek złapał koronawirusa. Będzie musiał poddać się izolacji.

Wczoraj wieczorem PZPN wydał krótki komunikat w którym ujawnili, że badania potwierdziły, że Brzęczek złapał koronawirusa. PZPN poinformował też, że 49-letni szkoleniowiec przejdzie standardową w takich wypadkach procedurę samoizolacji zgodnie z obowiązującymi przepisami sanitarnymi.

Brzęczek miał poprowadzić reprezentację w trzech meczach w październiku: towarzyskim z Finlandią, który odbędzie się 7 października w Gdańsku, w Lidze Narodów z Włochami (11 października, Gdańsk) i z Bośnią i Hercegowiną (14 października, Wrocław). Brzęczek powołał już na te mecze 25 piłkarzy z klubów zagranicznych, w tym Roberta Lewandowskiego, w poniedziałek miał podać nazwiska powołanych zawodników z polskiej ligi.

Źródło: Stefczyk.info na podst. PAP Autor: WM
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Ważny apel premiera: dziś wszyscy musimy się zjednoczyć

0 0

Nie żyje aktor Dariusz Gnatowski

0 0

Sędzia Wojciech Ł. odpowie za fałszywe oskarżenia?

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij