Rozrywka

Magdalena Ogórek twierdzi, że już nie będzie nosić futer

Magdalena Ogórek twierdzi, że już nie będzie nosić futer. Apeluje też o ograniczenie konsumpcjonizmu.

Była kandydatka SLD na prezydenta i dziennikarka w przeszłości nie miała nic przeciwko fotografowaniu się w futrzanych kreacjach. W rozmowie z portalem Plotek.pl stwierdziła jednak, że zmieniła zdanie i więcej nie będzie już nosić naturalnych futer. Twierdzi, że przekonały ją do tego warunki w jakich hodowane są zwierzęta futerkowe. „Świadomość warunków, w jakich hodowane są zwierzęta, uświadomiła mi, że za ciuchem w sklepie stoi prawdziwa krzywda zwierząt.” – powiedziała – „Dawniej nie zastanawialiśmy się nad tym, najwyższy czas ograniczyć bezsensowny konsumpcjonizm na świecie”.

Ogórek twierdzi również, że zachęca wszystkie swoje znajome do ograniczenia konsumpcji. „Musimy ograniczyć kupowanie. Naprawdę każdą kreację można założyć więcej niż jeden raz. To ostatni moment na zahamowanie konsumpcjonizmu.” – twierdzi – „Sama noszę ubrania po kilka razy, miałam tę samą sukienkę na ramówce TVP i na Balu Dziennikarzy. Nie uważam, żeby to było coś złego”.

Źródło: Stefczyk.info na podst. DoRzeczy Autor: WM
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Pękła kolejna psychologiczna granica. Rekordowa liczba zakażeń

0 0

Atak nożownika we Francji! Nie żyją trzy osoby

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij