Publicystyka

Grożą pobiciem działaczowi PiS, który ujawnił profanację na marszu w Gdańsku. Ujawniamy szokujące rozmowy

Daniel Nawrocki, członek Młodzieżówki Prawa i Sprawiedliwości, zamieścił w mediach społecznościowych film z sobotniej manifestacji LGBT w Gdańsku, gdzie widać jak jedna z uczestniczek wulgarnie odnosi się do kobiety robiącej zdjęcie. Teraz otrzymuje za to pogróżki ze strony tęczowych aktywistów, którzy domagają się usunięcia wideo.

Podczas sobotniego marszu środowisk LGBT w stolicy województwa pomorskiego po raz kolejny pojawił się oburzający symbol – wizerunku waginy z koroną. Nawrockiemu udało się uchwycić na nagraniu moment, kiedy jedna z uczestniczek manifestacji wulgarnie odniosła się do jednej z kobiet robiących zdjęcia. “. To jest ta równość, wolność i demokracja o którą walczycie?” – spytał członek młodzieżowej rady miasta Gdańsk.

Teraz młody działacz Prawa i Sprawiedliwości ujawnia, iż w związku z ujawnieniem nagrania otrzymuje pogróżki ze strony aktywistów LGBT. Jeden z nich napisał do Nawrockiego, gdzie żądał od niego usunięcia filmu, w przeciwnym wypadku groził mu nawet pobiciem, “zapraszając” go następną sobotę obok Motławy.

Tylko przyjdź bez kolegów i naucz się bić – napisał użytkownik “prosto_a_trudno” młodemu działaczowi PiS, przy okazji kilkukrotnie go wyzywając.

Sprawę nagłośnili również gdańscy radni Prawa i Sprawiedliwości, którzy domagają się interwencji policji w sprawie.

Źródło: Twitter Autor: JD
Fot. PAP/Adam Warżawa

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij