Publicystyka

Obrzydliwy atak na prezydenta Lecha Kaczyńskiego: “Musi smażyć się w piekle”

Brak słów, by opisać skandaliczne słowa byłego ministra przekształceń własnościowych, a dziś jednego z czołowych komentatorów opozycji, Waldemara Kuczyńskiego. W odpowiedzi na wpis Antoniego Macierewicza napisał, że były prezydent “musi smażyć się w piekle”.

Były szef MON Antoni Macierewicz, obecnie szef podkomisji zajmującej się katastrofą smoleńską, jak co miesiąc wspomniał ofiary katastrofy smoleńskiej.

“Obchodząc 40. rocznicę Porozumień Sierpniowych warto przypominać wkład Prezydenta Lecha Kaczyńskiego i Anny Walentynowicz. Pamiętamy również wszystkich innych wspaniałych patriotów, którzy polegli nad Smoleńskiem” – napisał na Twitterze Macierewicz.

Na tweet Macierewicza odpowiedział Waldemar Kuczyński. “Antek, a kuku! Otrzeźwiej! Oni zginęli w katastrofie spowodowanej w ogromnej mierze przez Lecha Kaczyńskiego w skutek jego śmiertelnego grzechu zaniechania. Jak jest Bóg to on musi smażyć się w piekle” – stwierdził Kuczyński.

Kuczyński udowodnił, że czasami milczenie jest złotem.

Źródło: stefczyk.info/Twitter Autor: pf
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Pękła kolejna psychologiczna granica. Rekordowa liczba zakażeń

0 0

Atak nożownika we Francji! Nie żyją trzy osoby

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij