Świat

Bulwersujące! Holenderska partia pedofilska reaktywowana. Będą także walczyli o legalizację nekrofilii

Holenderska Partia na rzecz Miłości Bliźniego, Wolności i Różnorodności (PNVD) została po 10 latach ponownie zarejestrowana. Ugrupowanie słynie z bulwersujących postulatów mających na celu legalizację pedofilii oraz zoofilii, a teraz do swojego programu włączają także punkt dotyczący legalizacji nekrofilii.

Partia została założona w 2006 roku przez Marthijna Uttenbogaarda i funkcjonowała do 2010 roku, kiedy to została rozwiązana. Choć ugrupowanie istniało jedynie cztery lata, to jednak wzbudziło sporo kontrowersji i zyskało spory rozgłos nie tylko w Holandii, ale i w całej Europie. A wszystko z powodu kontrowersyjnych postulatów zawartych w jej programie. PNVD chciałoby m.in. obniżenie, a nawet pełne zniesienie granicy wieku legalnego współżycia seksualnego, legalizację dziecięcej pornografii oraz możliwości wykonywania zawodu prostytutki od 16 roku życia uznania zoofilii za w pełni legalną, a także możliwość publicznego pojawiania się nago, czy nawet legalizację narkotyków dla osób od 12 roku życia. Partia cechowała się także wrogim nastawieniem wobec Kościoła oraz instytucji małżeństwa, a także chciała wprowadzić całkowity zakaz spożywania mięsa.

Teraz reaktywowane na nowo ugrupowanie dołącza do swoich postulatów także zalegalizowanie nekrofilii “za pisemną zgodą zmarłego” i zamierza wystartować w nadchodzących marcowych wyborach parlamentarnych w Holandii. Sprawa wywołała ogromne kontrowersje w samym kraju, gdzie do tej pory zebrano ponad pół miliona podpisów pod petycją sprzeciwiającej się reaktywacji partii. Pomimo tego, według danych holenderskiej prasy, PNVD może liczyć na około 1000 głosów wyborców w całym kraju.

Jeden z członków partii, skarbnik Ad van der Berg, został w 1987 roku skazany za molestowanie 11-letniego chłopca. Część holenderskich, prawicowych polityków jest przekonana, że ugrupowanie jest powiązane z pedofilską, nielegalną grupą Vereniging Martijn, która do 1994 roku była członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Lesbijek i Gejów.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Tysol/ Wikipedia Autor: JD
Fot. Wikipedia

Polecane artykuły

0 0

Przywódcy G7 zakpili z nieobecnego Putina

0 0

Putin wyjedzie z Rosji

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij