Publicystyka

Margot jako Matka Boska? Bulwersująca grafika bliskiego współpracownika posłanki Lewicy

Jak poinformował Dariusz Matecki, szczeciński radny Prawa i Sprawiedliwości, na Instagramie asystenta poseł Lewicy Agnieszki Dziemianowicz-Bąk pojawiła się bulwersująca grafika. Przedstawia ona aktywistę LGBT Michała Sz. jako… Matkę Boską.

Oprócz asystenta parlamentarzystki Lewicy na podobny krok zdecydował się również Bart Staszewski, znany z rozpowszechniania fake newsa nt. “stref wolnych od LGBT”, który udostępnił zdjęcie na swoim Instastory. Przedstawia ono działacza kolektywu “Stop Bzdurom”, w słynnej już pozie z wulgarnym gestem środkowego palca i napisem “Polsko ty hóju przestań mi Margot aresztować” ułożonym w popularnej grze Scrabble, który został przerobiony na Matkę Boską.

-Oto oni, walczący z dyskryminacją – o tolerancję. Aktywiści organizacji LGBT, w tym asystent poseł Agnieszki Dziemianowicz-Bąk, szydzący z wiary katolików – napisał Matecki na Twitterze.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Tysol/ Twitter Autor: JD
Fot. Twitter

Polecane artykuły

0 0

Ważny apel premiera: dziś wszyscy musimy się zjednoczyć

0 0

Nie żyje aktor Dariusz Gnatowski

0 0

Sędzia Wojciech Ł. odpowie za fałszywe oskarżenia?

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij