Publicystyka

Tusk zaatakował Szumowskiego. Mocna odpowiedź internautów

Donald Tusk postanowił zaatakować na Twitterze byłego ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego. Internauci błyskawicznie mu odpowiedzieli.

Łukasz Szumowski po rezygnacji ze stanowiska ministra zdrowia wybrał się na urlop na Wyspy Kanaryjskie. Tabloid Super Express ujawnił, że ma tam do dyspozycji luksusowy jacht który został mu wypożyczony przez biznesmena i konsula honorowego Islandii w Polsce Bogusława Szemiotha.

Donald Tusk wykorzystał te informacje aby zaatakować byłego ministra na Twitterze. „Nie wiem, skąd pretensje do pana Szumowskiego za zdjęcia na jachcie milionera” – napisał – „Przecież dwa tygodnie temu mówił, że jest żeglarzem i nie opuści pokładu w trudnej sytuacji”.

Na wpis byłego lidera opozycji błyskawicznie zareagowali internauci. Wielu z nich zarzuciło mu hipokryzję przypominając jego zapewnienia, że nie przeniesie się do Brukseli.

Źródło: Twitter Autor: WM
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Ważny apel premiera: dziś wszyscy musimy się zjednoczyć

0 0

Nie żyje aktor Dariusz Gnatowski

0 0

Sędzia Wojciech Ł. odpowie za fałszywe oskarżenia?

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij