Publicystyka

Ziemkiewicz stanął w obronie Jana Kanthaka. Tak ostrej reakcji publicysty jeszcze nie było

Rafał Ziemkiewicz wyraził solidarność z posłem Zjednoczonej Prawicy Janem Kanthakiem, który został zaatakowany przez działacza Lewicy po swojej ostrej wypowiedzi na temat LGBT. Publicysta opublikował na Twitterze wpis, w którym w bardzo ostrych słowach skomentował całą sprawę.

Chodzi o rozmowę rzecznika Ministerstwa Sprawiedliwości z Konradem Piaseckim, w którym polityk krytykował środowisko LGBT. To nie spodobało się z kolei Michałowi Kowalówce, działaczowi Lewicy, który za pośrednictwem Twittera zamieścił informację zgodnie z którą Kanthak miał oferować mu w 2011 roku propozycję seks oralnego w krakowskim klubie Kitsch.

Do całej sprawy odniósł się Rafał Ziemkiewicz, któremu nie spodobał się atak na posła Zjednoczonej Prawicy. Według niego doszło do “obrzydliwego uderzenia” w prywatność rzecznika MS przez “politycznych pedryli”.

Gdyby naprawdę był homo, stanowiłby tylko kolejny pozytywny przykład, że homoseksualista może być wartościowym człowiekiem i obywatelem, a nie tylko, jak w ideologii LGBT, popier****ną ciotą i naturalnym wrogiem społecznego ładu, religii oraz podstaw cywilizacji – napisał publicysta (pis. oryginalna).

Źródło: Twitter Autor: JD
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Ważny apel premiera: dziś wszyscy musimy się zjednoczyć

0 0

Nie żyje aktor Dariusz Gnatowski

0 0

Sędzia Wojciech Ł. odpowie za fałszywe oskarżenia?

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij