Kraj

Margot chce się spotkać z papieżem Franciszkiem? Aktywista LGBT domaga się “rozj***nia państwa prawa”

Na fanpage’u “Lewica Wolnościowa” został opublikowany obszerny wpis odnoszący się sprawy zatrzymania Michała Sz. W poście zawarte zostało także “przesłanie” od aktywisty LGBT, które przekazał swojej partnerce Łani.

Na samym wstępie wpisu padło kilka gorzkich słów pod adresem Radosława Sikorskiego oraz “Gazety Wyborczej”.  W przypadku europosła Koalicji Obywatelskiej głównym zarzutem jest jego wypowiedź dla stacji TVN24, gdzie stwierdził, iż poprzez wybryki chuligańskie środowisko LGBT niczego w Polsce niewywalczy. Uznał ich metodę “z nożem” za mało efektywną.

Z kolei w przypadku “Wyborczej” chodzi o publikację przemówienia Łani z kolektywu Stop Bzdurom, prywatnie dziewczyna osadzonego w areszcie Michała Sz., które wygłosiła podczas demonstracji w stolicy. Kobieta przesłała pozdrowienia od swojego partnera o następującej treści: “Macie się dobrze bawić, słuchać dobrej muzyki. Macie pisać do papieża w jej imieniu, bo ona bardzo chce się z nim spotkać. Chciałabym wam przekazać, że kiedy wyjdzie za te dwa miesiące, to nie chciałaby wychodzić i zobaczyć Polski takiej jaką jest teraz, tylko troszkę inną, troszkę bardziej naszą i troszkę bardziej rozj***ne państwo prawa”. Tymczasem w opublikowanym przez “GW” artykule zabrakło fragmentu na temat “państwa prawa”.

-Ciekawe, czy to było świadome, czy po prostu dziennikarzowi się to nie mieściło w głowie, że są osoby LGBT a zwłaszcza Q, które są wrogie w stosunku do liberalnej fantazji na temat „państwa prawa”. Przecież to właśnie „państwo prawa” odmawia im prawa do istnienia, próbuje „definiować” kim możesz a kim nie możesz już być. To się nie zaczęło wczoraj, ani przedwczoraj – czytamy w poście.

Autor broni także czynu, jakiego dopuścił się Michał Sz., który w czerwcu tego roku zdemolował ciężarówkę Fundacji Pro Prawo do Życia i zaatakował jej kierowcę. Jego zdaniem zarówno Margot, jak i cały kolektyw “Stop Bzdurom”, postąpił dobrze, gdyż ciężarówka miała obrażać osoby LGBT i zrównywać je z pedofilami.

Od początku wiedziałem, że z ruchem wywołanym przez Stop Bzdurom mainstreamowi liberałowie będą mieć potężny kłopot…

Opublikowany przez Lewica Wolnościowa Niedziela, 9 sierpnia 2020

Źródło: Facebook Autor: JD
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij