Publicystyka

Cezary Pazura wspomina pierwsze spotkanie z Gajosem: Byłem dzieckiem, a on kazał mi w*****lać

Sytuacja opisana przez Cezarego Pazurę mówi więcej o kondycji naszych artystów niż całe multum artykułów w kolorowych gazetach i na portalach plotkarskich. Gwiazdor “Kilera” i “13 posterunku” na zamieszczonym w internecie nagraniu wyznał, jak wyglądało jego pierwsze spotkanie z idolem, jakim był dla niego w dzieciństwie Janusz Gajos.

Historia miała miejsce podczas kręcenia “Czterech Pancernych”. Kilkuletni Pazura został zabrany przez tatę do miasta, w którym nagrywane były kolejne odcinki produkcji. Pazura, tak opisuje tamten dzień:

– Ja bardzo chciałem poznać Janka, miałem wtedy chyba 8 lat (…) tata wymalował rower na czerwono, żeby mnie zawieźć do miasta, żebym zobaczył z bliska Pancernych – opowiada aktor – Jak ja zobaczyłem tłum ludzi, te czołgi… Brrrr. I nagle patrzę – idzie mój Janek. Idzie wkurzony w tych białych włosach, hełmofonem się wali po nogach. Ja mówię: Boże, wyśniłem sobie to, że on mnie weźmie na kolana, założy mi ten hełmofon, powie: “Czareczku, jak masz na imię…”. Znaczy wszytko jedno, ale będzie dla mnie dobry – dodaje.

– I ja z tym pamiętnikiem przecisnąłem się przez te te i biegnę do niego, jako jedyny z tego całego tłumu. Mówię: “Janku, Janku” – tak jak mnie tata nauczył, kulturalnie – “Janku, Janku, nazywam się Czaruś Pazura, czy mogę Cię prosić o autograf?”. A Gajos mówi do mnie: „wyp********” i poszedł – wspomina.

– Trzy dni chorowałem. 38 stopni gorączki, wymioty. Mój Janek, mój idol, powiedział do mnie: wyp******* – puentuje aktor.

Choć sytuacja miała miejsce dekady temu rzuca pewne światło na ostatnie słowa Janusza Gajosa skierowane pod adresem Jarosława Kaczyńskiego. Gajos nazwał niedawno prezesa PiS małym człowiekiem, który podzielił miliony Polaków jednym ruchem ręki. Przyznacie, że dziwnie brzmią te słowa w ustach osoby, która kazała 8-letniemu chłopcu “wy****ać”?

Źródło: stefczyk.info/Twitter Autor: pf
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij