Świat

Dramatyczna bójka na pokładzie samolotu, poszło o maseczki. Zobacz film!

Na pokładzie samolotu linii KLM lecącego z Amsterdamu na Ibizę doszło do bójki z powodu maseczek. Wywołało ją dwóch pijanych brytyjskich turystów.

Brytyjscy turyści nie cieszą się na świecie zbyt pochlebną opinią. Dwóch Brytyjczyków, którzy w piątek chcieli polecieć na Ibizę, na pewno im tej opinii nie poprawi. Jak informują media, obaj byli pijani kiedy weszli na pokład. Po zajęciu miejsc szybko zaczęli pić wódkę. Byli również agresywni wobec innych pasażerów i obsługi i odmówili założenia na twarz maseczek.

W końcu na pokładzie doszło do bójki. Na filmie z całego zajścia widać jak inni pasażerowie próbują obezwładnić jednego z Anglików, który w międzyczasie zdążył już zdjąć koszulkę. Widać na nim, jak inny pasażer uderza go w szczękę oraz jak agresywny turysta w końcu ląduje na podłodze w kajdankach na rękach.

Linie KLM wydały oświadczenie, że bójka na pokładzie nie miały wpływu na bezpieczeństwo lotu. Dlatego kapitan zdecydował się na to aby nie dokonywać awaryjnego lądowania na najbliższym lotnisku. Już na Ibizie agresywni Anglicy zostali przekazani prosto w ręce hiszpańskiej policji. Na razie nie wiadomo jakie zarzuty usłyszą.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Daily Mail Autor: WM
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij