Publicystyka

Bardzo ostre słowa Ziemkiewicza na temat prowokacji podczas Marszu PW. “Trzeba być skończonym sk***synem…”

Prowokacje, do jakich dochodziło w trakcie Marszu Powstania Warszawskiego, mocno zirytowały Rafała Ziemkiewicza. Znany, prawicowy publicysta zamieścił na ich temat kilka komentarzy, w których nie szczędził ostrych słów pod adresem prowokatorów.

W jednym z wpisów dziennikarz odniósł się do incydentu, jaki miał miejsce na Nowym Świecie, gdzie zawisła wielka flaga środowisk LGBT z symbolem Polski Walczącej. “Trzeba być jednak skończonym sk***synem by prorokować łączeniem uświęconego krwią symbolu z lewacką szmatą” – czytamy w jego tweecie.

Ostrych słów nie szczędził również wobec prowokatora ubranego w perukę, czerwoną bluzę i slipki, który stanął na balustradzie balkonu, na którym została zawieszona tęczowa flaga. Ów mężczyzna w pewnym momencie zaczął rzucać obelgami w stronę uczestników Marszu, a także wykonywał obsceniczne gesty.

Odrażająca ci**a wystawiająca do obchodzących rocznicę powstania jęzor i klepiąca się przy tym po jajach – kwintesencja lewicowo-liberalnej opozycji. Nic dodać – czytamy w poście Ziemkiewicza.

Źródło: Twitter Autor: JD
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij