Świat

“Pokojowe protesty”. Republikanie opublikowali nagranie które oburzyło lewicę

Podczas przesłuchania prokuratora generalnego Williama Barra przed komisją sądownictwa Izby Reprezentantów Republikanie pokazali film, który oburzył zasiadającą w niej lewicę. Teraz pokazali go całemu światu.

Wczoraj prokurator generalny William Barr pojawił się w końcu, po kilku miesiącach nalegań, na zorganizowanym przez komisję przesłuchaniu. Zdaniem wielu Republikanów był to z jego strony jednak błąd gdyż w jego trakcie musiał się ciągle bronić przed atakami lewicy która nie wydawała się zainteresowana tym, co miał im do powiedzenia.

W trakcie swojego wystąpienia początkowego republikański kongresman Jim Jordan, najwyższy rangą prawicowiec w tej komisji, pokazał nagranie które pokazywało hipokryzję lewicy wobec protestów, które to protesty miały być głównym tematem tego przesłuchania. Jego odtworzenie tak oburzyło Demokratów, że nie pozwolili nawet na obejrzenie go do końca i wyłączyli projektor po mniej więcej ośmiu minutach. Lewicowy przewodniczący tej komisji, Jerrold Nadler, oskarżył go o to, że złamał przepisy nie powiadamiając go wcześniej, że ma zamiar odtworzyć film i krytykując jego długość.

Republikanie z tej komisji postanowili więc, że opublikują to wstrząsające nagranie w całości na swoim oficjalnym twitterze.

 

Opublikowane przez nich wstrząsające nagranie zaczyna się od kompilacji wypowiedzi lewicowych dziennikarzy, aktywistów i polityków wypowiadających frazę „pokojowe protesty”. Następnie widać na nim konferencję prasową wdowy po Davidzie Dornie. Czarnoskóry 77-letni Dorn był emerytowanym policjantem z St. Louis. Podczas protestu 2 czerwca poszedł sprawdzić co uruchomiło alarm w lombardzie jego przyjaciela. Okazało się, że był on rabowany przez aktywistów Black Lives Matter. Jeden z nich, 24-letni Stephan Cannon, otworzył do niego ogień z broni palnej zabijając go na miejscu. Następnie nagranie pokazuje same zamieszki – rabowanie sklepów, ataki na policjantów i federalnych, wandalizm, rabowanie sklepów a nawet strzelaniny.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Fox News Autor: WM
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Pękła kolejna psychologiczna granica. Rekordowa liczba zakażeń

0 0

Atak nożownika we Francji! Nie żyją trzy osoby

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij