Rozrywka

“Prawie zabiłem swoją córeczkę”. Wstrząsające wyznanie Kanye Westa

Słynny raper i kandydat na prezydenta USA Kanye West odbył swoje pierwsze spotkanie wyborcze. W jego trakcie dokonał wstrząsającego wyznania.

West 4 lipca ogłosił na Twitterze, że jednak wystartuje w tegorocznych wyborach prezydenckich. Planował to już w 2015 roku, ale po zwycięstwie Trumpa stwierdził, że poczeka z tym do 2024 roku. Odbył już pierwsze w swoim życiu spotkanie wyborcze, które zorganizowano w klubie Exquis Event Center w Charleston.

W trakcie swojego niech chaotycznego monologu West w pewnym momencie zszedł na temat aborcji. Wyznał, że on sam niemal stał się jej ofiarą gdyż jego ojciec nie miał czasu na wychowywanie dzieci i chciał, żeby jego matka go zabiła. Przeżył gdyż kobieta się na to nie zgodziła. „Mój tata chciał mnie abortować” – powiedział przez łzy – „Moja mama ocaliła mi życie. Nie byłoby Kanye Westa bez mojej mamy bo mój tata nie miał czasu”.

Następnie raper wyznał, że pomimo tych doświadczeń sam nieomal zabił swoją najstarszą córkę, siedmioletnią North. Płacząc wyznał, że jego ówczesna dziewczyna i obecna żona, celebrytka Kim Kardashian, zadzwoniła do niego i na zmianę plącząc i krzycząc powiedziała mu, że jest w ciąży. West był przerażony bowiem wtedy nie traktował tego związku poważnie, miał inne dziewczyny i bał się, że dziecko zniszczy jego styl życia.  Zaczął więc namawiać Kardashian na aborcję. Rozmawiali o tym przez trzy miesiące i kobieta kilkukrotnie trzymała już tabletki poronne w ręce, ale nie dawała mu się przekonać. West twierdzi, że jakby nie jej upór w tej sprawie to North by zginęła. „Prawie zabiłem swoją córeczkę” – krzyczał.

Muzyk ujawnił, że zmienił zdanie po pewnym zdarzeniu, które uznał za znak od Boga. Siedział właśnie w paryskim mieszkaniu Kardashian pisząc nową piosenkę, kiedy w jego laptopie zgasł ekran. „I Bóg powiedział: jak spierd***sz moją wizję to ja spierd**ę twoją” – stwierdził – „Zadzwoniłem wtedy do mojej dziewczyny i powiedziałem, że będziemy mieli to dziecko”. West przyznał, że umówili się, że ta historia nigdy nie wyjdzie na jaw. „Nawet jeśli moją żona rozwiedzie się ze mną po tym przemówieniu, to wprowadziła North na ten świat” – stwierdził.

Źródło: Autor:
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij