Publicystyka

Haniebne słowa dziennikarza. Nazwał wyborców Dudy “ludzką biomasą”

Opozycja regularnie oskarża PiS i jego wyborców o szerzenie mowy nienawiści. Tymczasem to popierający ją były dziennikarz Superstacji Jakub Wątły użył wobec osób, które głosowały na Andrzeja Dudę określenia, które kojarzy się z językiem nazistów.

Wątły już wcześniej w swoich mediach społecznościowych wielokrotnie atakował prawicę, kościół czy PiS. Przed wyborami ulubionym celem jego ataków stał się prezydent Andrzej Duda. Kiedy PKW podała kompletne wyniki wyborów puściły mu hamulce i zaatakował prezydenta Dudę i jego wyborców słowami, których hitlerowcy nie powstydziliby się wobec Żydów.

“To jest naprawdę właściwy głąb na właściwym miejscu: prezydent ludzkiej biomasy, zamieszkującej zachodnie tereny Azji” – napisał na swoim Facebooku.

Do sprawy odniósł się miejski aktywista Jan Śpiewak. „Wyborcy PiS-u to „ludzka biomasa” zdaniem szefa http://Halo.Radio. Czysty rasizm w wykonaniu „obrońców demokracji” – napisał na Twitterze –”Odszedłem przed wyborami z radia po linczu, który urządzono mi na antenie za to, że zostałem ułaskawiony przez Prezydenta. Jak widać była to dobra decyzja.”

Źródło: Stefczyk Info na podst. Niezależna Autor: WM
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij