Publicystyka

Oni tak na serio? Wyborcy Trzaskowskiego chcą zbojkotować polską żywność z Podkarpacia za poparcie Dudy

Jak informuje portal NCzas.pl część wyborców Rafała Trzaskowskiego rozpoczęła dość nietypowy bojkot w stosunku do żywności oraz wyrobów z województwa Podkarpackiego. Powodem jest wysokie poparcie dla Andrzeja Dudy przez mieszkańców tego regionu w niedzielnych wyborach prezydenckich.

Prawo i Sprawiedliwość od bardzo dawna cieszy się sporym poparciem wśród mieszkańców Podkarpacia, dlatego też politycy tej partii mogli często liczyć na bardzo dobre wyniki w tym regionie. Nie inaczej było w przypadku popieranego przez PiS Andrzeja Dudy podczas niedzielnych wyborów prezydenckich, który zebrał w tym województwie blisko 71% głosów (najwięcej w całej Polsce).

Okazuje się, iż spore poparcie dla prezydenta na Podkarpaciu bardzo mocno przeszkadza sympatykom i wyborcom Rafała Trzaskowskiego z innych regionów Polski. Dlatego też rozpoczęli w mediach społecznościowych dość nietypowy bojkot, którym zamierzają objąć wszystkie wyroby oraz produkty pochodzące z tego województwa. Niektórzy wpadli nawet na skrajny pomysł, aby w ogóle przestać wspierać polskich rolników i nie kupować ich żywności, gdyż wśród tej grupy społecznej Andrzej Duda cieszył się ponad 80% poparciem.

Źródło: Stefczyk.info na podst. NCzas Autor: JD
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij