Publicystyka

Nurowska chce pluć na Hołownię, Biedronia i Kosiniaka-Kamysza? Pisarka ma do nich ogromny żal

Maria Nurowska znana jest ze swoich dość częstych i ostrych ataków przeciwko obozowi Prawa i Sprawiedliwości. Jednak tym razem znana pisarka w dość mocnych słowach zwróciła do się do kandydatów na prezydenta, którzy brali udział w I turze wyborów – Szymona Hołowni, Roberta Biedronia oraz Władysława Kosiniaka-Kamysza.

Hołowni, Kosiniakowi. Biedroniowi, którzy przez calą kampanię pluli na Rafała, powinniśmy splunąć w twarz! – czytamy we wpisie kobiety (pis. oryginalna).

Pod postem pisarki pojawiło się wiele komentarzy, w dużej mierze krytycznych, w tym również od księdza Lemańskiego. Nurowska jednak nie ustępowała twierdząc, iż “nie można wybaczać niektórych win wobec ojczyzny”, apelując o “zwalczanie wroga jego bronią”, a także przekonując, iż nie zamierza jednać się z tymi “którzy wybrali szkodnika”. Wspomniała również, iż nie jest w stanie wybaczyć im braku wsparcia dla Rafała Trzaskowskiego w II turze wyborów.

-Odezwały się głosy, że na mojej stronie jest dużo nienawiści. Tak, nienawidzę ludzi, którzy z butami weszli do mojego świata, którzy przez pięć lat niszczyli ten świat i ludzi, których szanuję. Od pięciu lat ich prezydent łamie Konstytucję i podpisuje szkodliwe dla ciągłości państwa dokumenty. To państwo się rozpruło i dopiero przyszłe pokolenia będą w stanie je zeszyć. Pojawiła się nadzieja w osobie Rafała Trzaskowskiego, on mógł zatrzymać ten proces niszczenia wartości i, okradania państwa….Tak niewiele zabrakło, naprawdę tak niewiele…. – żali się w innym poście pisarka.

Źródło: Twitter Autor: JD
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij