Kraj

Przewodnicząca sejmowej Komisji Etyki promuje popularne wśród opozycji wulgarne hasło. Internauci oburzeni

Monika Falej, posłanka Lewicy oraz przewodnicząca Komisji Etyki Poselskiej zamieściła na Twitterze grafikę, która wzbudziła ogromne kontrowersje.  Znacząca część internautów odebrała jako popularne w ostatnim czasie wśród przedstawicieli opozycji wulgarne hasło uderzające w ugrupowanie rządowe. 

Polskie media społecznościowe zostały zalane przez komentarze i grafiki udostępniane przez polityków oraz sympatyków opozycji podczas ciszy wyborczej. Przedstawiają one osiem gwiazdek, pod którymi kryje się wulgarne hasło “j***ć PiS”. Wpisy z takim przekazem zostały opublikowane m.in. przez Tomasza Lisa czy Władysława Frasyniuka.

Teraz do tego grona dołączyła posłanka Lewicy Monika Falej, która na swoim profilu na Twitterze udostępniła grafikę przedstawiającą postać psa Reksia podlewającego osiem kwiatków, gdzie pomiędzy piątym, a szóstym widoczny jest odstęp. Wulgarny przekaz parlamentarzystki nie spodobał się wielu internautom, w tym szczecińskiemu radnemu PiS Dariuszowi Mateckiemu, który zwrócił uwagę na fakt, iż publikowanie podobnych haseł nie przystoi osobie sprawującej mandat posła. Tym bardziej politykowi, który sprawuje funkcję przewodniczącego Komisji Etyki Poselskiej.

Źródło: Twitter Autor: JD
Fot. Twitter

Ankieta

Gdzie spędzisz najbliższe wakacje?

Ładowanie ... Ładowanie ...

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij