Publicystyka

Mocny klip! Młoda działaczka PiS przypomina o hejcie opozycji. “Wyzywacie nas i odczłowieczacie”

Karolina Mrozowska, przewodnicząca Forum Młodych Prawa i Sprawiedliwości w okręgu wrocławskim, opublikowała mocny klip wideo na Twitterze, w którym przypomniała o mowie nienawiści i hejcie polityków oraz zwolenników opozycji.

Jesteście agresywni, nietolerancyjni i wulgarni – mówi na początku swojego materiału działaczka PiS.

W klipie Mrozowskiej zostały przytoczone przykłady ataków polityków oraz sympatyków Platformy Obywatelskiej, które były kierowane w stronę wyborców oraz działaczy Prawa i Sprawiedliwości. W materiale wideo zostały ukazane m.in. wulgarne wypowiedzi Radosława Sikorskiego, wpis Zbigniewa Bońka wyśmiewającego wykształcenie czy miejsce zamieszkania wyborców partii rządowej, post Lecha Wałęsy nazywającego Andrzeja Dudę “sku*****nem” czy skandaliczna przyśpiewka Władysława Frasyniuka “pisiora j**ać i się nie bać”. Oprócz tego kobieta pokazuje także kilka prywatnych wiadomości, jakie dostała w mediach społecznościowych, od przeciwników Prawa i Sprawiedliwości “tylko dlatego, że wspiera tą partię”.

Nawet nie zauważyliście, kiedy staliście się tymi, którymi gardzicie – mówi w trakcie materiału Mrozowska – Wyzywacie nas i odczłowieczacie (…) Czas na Hejt stop – mówi pod koniec klipu kobieta, promując najnowszą akcję działającą pod hasztagiem #CzasNaHejtStop.

Akcja młodej działaczki Prawa i Sprawiedliwości, jak i sam materiał, zyskał spore uznanie wśród internautów, którzy gratulują kobiecie świetnie wykonanej roboty. Podobnie duży poklask zebrało wczorajsze wystąpienie Natalii Nitek-Płażyńskiej, która punktowała Rafała Trzaskowskiego. Niestety pod wpisem żony posła Kacpra Płażyńskiego znalazło się również wielu hejterów, którzy nie szczędzili niecenzuralnych słów pod adresem kobiety, jak i samej partii.

Źródło: Twitter Autor: JD
Fot. Twitter

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij