Kraj

Wczoraj chciał “bezpartyjnej” prezydentury. Dziś finansuje konferencję z kandydatem Platformy Obywatelskiej

Wspólną konferencję prasową zapowiedzieli w mediach społecznościowych Rafał Trzaskowski i Szymon Hołownia. Kandydat Platformy Obywatelskiej i wspierający go gwiazdor TVN-u poinformowali, że chcą rozmawiać o “ponadpartyjnej prezydenturze”. 

Bliźniacze niemal grafiki, na których widać stojących ramię w ramię obu polityków, dołączono do wpisów, które pojawiły się w oficjalnych kanałach społecznościowych obu polityków.

– Będziemy rozmawiać o ponadpartyjnej prezydenturze. Zapraszamy do oglądania transmisji na żywo na naszych profilach na Facebooku – poinformował na Twitterze kandydat PO. Na profilu Hołowni czytamy z kolei: – Szymon Hołownia i Rafał Trzaskowski wspólnie o ponadpartyjnej prezydenturze. Zapraszamy na oba profile na Facebooku. 

Umieszczone w sieci zdjęcia różnił jeden szczegół, który informował o tym, kto płaci za promowanie kandydata Platformy Obywatelskiej.

– Sfinansowano ze środków Komitetu Wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Szymona Hołowni – czytamy na grafice umieszczonej na profilu Trzaskowskiego.

Tej informacji nie widać na grafice umieszczonej w sieci przez sztab Hołowni.

Źródło: Stefczyk,info Autor: red.
Fot. PAP

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij