Publicystyka

Spurek straszy kolejną pandemią i chce zakazać spożywania mięsa. Mocna odpowiedź Ziemkiewicza

Europoseł Sylwia Spurek zamieściła na platformie Twitter wpis, w którym informuje o wykryciu nowego szczepu wirusa świńskiej grypy oraz o zagrożeniu kolejną pandemią z tego powodu. Jednak do swojego posta postanowiła przemycić po raz kolejny pogląd wymuszający rezygnację ze spożywania mięsa, co nie spodobało się większości internautów.

-W Chinach wykryto nowy szczep wirusa świńskiej grypy, który ma potencjał do wywołania kolejnej pandemii. To kolejny dowód na to, że rezygnacja ze spożywania mięsa i koniec zabijania zwierząt to konieczność, a nie kaprys. Czas w końcu wyciągnąć wnioski – pisze była zastępczyni Rzecznika Praw Obywatelskich.

Jej komentarz spotkał się z dość sporą krytyką internautów, w tym również znanego publicysty Rafała Ziemkiewicza, który opublikował dość mocną odpowiedź na insynuacje lewicowej europoseł.

Źródło: Twitter Autor: JD
Fot.
Komentarze pod artykułami zostały tymczasowo wyłączone i zostaną przywrócone po zakończeniu obowiązywania ciszy wyborczej.

Ankieta

Gdzie spędzisz najbliższe wakacje?

Ładowanie ... Ładowanie ...

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij