Kraj

Nitrasowi ponownie puściły nerwy? Do sieci trafiło nagranie z zadziwiającym zachowaniem posła PO

Rafał Trzaskowski przybył w poniedziałek do Brodnicy, by spotkać się z wyborcami. W trakcie spotkania doszło do słownej sprzeczki pomiędzy Sławomirem Nitrasem, a jeden z mieszkańców.

Do posła Platformy Obywatelskiej podszedł mężczyzna, który spytał się go, czy podobało mu się, jak sympatycy jego partii wyzywali prezydenta Andrzeja Dudę słowami: „Duda, Duda, ty ch***”. W ten sposób nawiązał do incydentu z lutego, kiedy kilka osób związanych z obozem opozycji (w tym Komitetem Obrony Demokracji) próbowało zakłócić wystąpienie głowy państwa w Pucku. Z manifestującymi przywitała się ówczesna kandydatka KO Małgorzata Kidawa-Błońska.

Jak odpowiedział Sławomir Nitras? Poseł PO zaczął atakować mieszkańca Brodnicy twierdząc, że ten go wyzywa. Na nic zdały się tłumaczenia mężczyzny, który wyjaśnił, iż nie zamierzał go obrażać, a jedynie nawiązywał do incydentu sprzed paru miesięcy.

 – Pan mówi, że pan jest Polakiem? I pan wyzywa? – pyta polityk.

Źródło: Stefczyk.info na podst. TVP Info Autor: JD
Fot.
Komentarze pod artykułami zostały tymczasowo wyłączone i zostaną przywrócone po zakończeniu obowiązywania ciszy wyborczej.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij