Kraj

Dziennikarz zadał Rafałowi Trzaskowskiemu proste pytanie. Zdumiewająca reakcja kandydata Platformy Obywatelskiej!

W trakcie wiecu wyborczego kandydata Platformy Obywatelskiej, lokalny dziennikarz próbował zadać Rafałowi Trzaskowskiemu pytanie o nieoczyszczone ścieki, które płyną do Płocka z Warszawy. W odpowiedzi tłum sympatyków PO zaczął buczeć, a prezydent Warszawy – wyraźnie rozbawiony – odpowiedział, że w tych wyborach “chodzi o to, aby takie pytanie nie były zadawane”.

Mówi pan dużo o przyszłości, rozwiązywaniu problemów, ja chciałem się zapytać o teraźniejszość i rozwiązywanie problemów, czyli płynące z Warszawy nieoczyszczone ścieki – zapytał dziennikarz. Odpowiedział mu głośny skowyt i pisk zwolenników kandydata Platformy Obywatelskiej. Po chwili do pytania odniósł się także Trzaskowski, który powiedział: – Szanowni państwo, kto jak kto, ale ja i prezydent Płocka świetnie pamiętamy te manipulacje sprzed ostatnich lat. O tym są właśnie te wybory, żeby tego typu pytania nie były nam zadawane odpowiedział prezydent Warszawy.

– Trzaskowski w #Płock.u został zapytany o ścieki płynące Wisłą z Warszawy do Płocka. Myślałem, że mnie już nic nie zdziwi, a jednak. Zobaczcie rekcję mieszkańców Płocka!!! W Płocku z wielkim entuzjazmem witają szambo z Warszawy… – skomentował na Twitterze Artur Stelmasiak, dziennikarz tygodnika “Niedziela”.

 

 

 

Źródło: Stefczyk.info Autor: red.
Fot. PAP

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij