Kraj

Cejrowski ostro na temat Konfederacji. “Powinni natychmiast zmienić deb***ą decyzję”

Rada Liderów Konfederacji wydała oświadczenie, w którym zaznaczyła, iż nie zamierza udzielać poparcia przed II turą ani Andrzejowi Dudzie, ani Rafałowi Trzaskowskiemu. Znany podróżnik Wojciech Cejrowski uważa, że to błąd.

Krzysztof Bosak ostatecznie uzyskał wynik na poziomie 6,75% głosów, zajmując czwarte miejsce w I turze wyborów prezydenckich. Oczy wielu ekspertów i komentatorów politycznych są zwrócone właśnie w stronę elektoratu jego formacji politycznej, którego głosy mogą okazać się decydujące w kontekście walki w II turze wyborów. Jednak sami liderzy Konfederacji nie zamierzają przekazywać swojego poparcia ani Andrzejowi Dudzie, ani też Rafałowi Trzaskowskiemu, pozostawiając kwestię oddania głosu przez swoich sympatyków 12 lipca jako sprawę indywidualną.

-Zachęcamy swoich sympatyków do głosowania zgodnego z własnym sumieniem i rozumem – czytamy w oświadczeniu Rady Liderów Konfederacji.

Ich decyzja została skomentowana przez znanego podróżnika Wojciecha Cejrowskiego. Słynący ze swoim prawicowych poglądów dziennikarz jest zdania, iż ugrupowanie Krzysztofa Bosaka popełnia błąd i powinno jak najszybciej zmienić swoją decyzję.

-Konfederacja powinna natychmiast zmienić deb***ą decyzję “nikogo nie popieramy w II turze”. Mają 7% kart do targowania się z Dudą i mają na to 2 tygodnie. Poddali się jeszcze przed ogłoszeniem wyników – czytamy we wpisie Cejrowskiego.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Do Rzeczy/ Twitter Autor: JD
Fot.
Komentarze pod artykułami zostały tymczasowo wyłączone i zostaną przywrócone po zakończeniu obowiązywania ciszy wyborczej.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij