Kraj

Andrzej Duda: chcę Polski, która ma ofertę dla młodych ludzi

– Chcę Polski, która stwarza szanse, ma ofertę dla młodych ludzi, która się rozwija – akcentował w poniedziałek w Starogardzie Gdańskim ubiegający się o reelekcję Andrzej Duda. Wybory są między tym, co było przez osiem lat rządów PO, a tym co jest przez ostatnie pięć lat – mówił.

“Chcę Polski, która stwarza szanse, które szanse daje, która ma swoją ofertę dla młodych” – powiedział prezydent. Tak by młodzi, jak kontynuował, nie musieli wyjeżdżać z kraju, mogli znaleźć w Polsce zatrudnienie.

“O to właśnie są te wybory, czy Polska będzie się tak rozwijała, czy Polska będzie zwijana. To są wybory między tym, co było w tamtych ośmiu latach, kiedy rządziła PO, a tym co było przez ostatnie pięć lat” – przekonywał Andrzej Duda.

“Ja chcę by Polska się rozwijała. Ja chcę ją rozwijać. Chcę patrzeć na rosnącą w zamożności polską rodzinę. Chcę patrzeć na uśmiechniętych, zadowolonych młodych ludzi, którzy mają odwagę otwierać tu swoje firmy, prowadzić działalność wynalazczą” – powiedział.

 

 

Źródło: PAP Autor: Katarzyna Lechowicz-Dyl, Anna Machińska
Fot. PAP/EPA/Adam Warzawa

Ankieta

Czy zaszczepisz się przeciwko COVID-19?

Ładowanie ... Ładowanie ...

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij