Publicystyka

Cenzura w imię poprawności politycznej. Youtube usunął film na temat ideologii LGBT

Redakcja portalu Pch24.pl poinformowała o usunięciu przez serwis Youtube autorskiego filmu “Ich prawdziwe cele”. Produkcja Polonii Christiana skupiała się na tematyce związanej z ideologią LGBT+ oraz demaskowała cele światowego lobby homoseksualnego.

W materiale portalu PCh24.pl poruszone zostały kwestie dotyczące taktyki obranej przez środowiska LGBT na całym świecie, która ma im pomóc w realizacji ich celów. Autorzy filmu podkreślają, iż ma on ujawniać prawdziwe oblicze tęczowej społeczności, dążącej do “degradacji rodziny”, “seksualizacji niemal każdego aspektu naszego życia” czy wreszcie “obalenia chrześcijańskich fundamentów naszej cywilizacji”, które są sprawnie maskowane pod pięknie brzmiącymi hasłami “równości”, “wolności”, “tolerancji” czy też “miłości”.

-To wszystko czym karmią nas ideolodzy LGBT+ to FAŁSZ! – czytamy w opisie filmu.

Okazuje się, iż tematyka poruszana w produkcji Polonii Christiana wzbudziła reakcję moderatorów Youtube’a, którzy zdecydowali się na usunięcie filmu ze swojego serwisu. “Ten film został usunięty z powodu naruszenia zasad YouTube dotyczących szerzenia nienawiści. Dowiedz się więcej o zwalczaniu mowy nienawiści w Twoim kraju” – czytamy w komunikacie, który wyświetla się obecnie zamiast materiału autorstwa pracowników portalu PCh24.pl.

Przed skasowaniem “Ich prawdziwe cele” widniał w serwisie Youtube przez kilka dni i cieszył się dość sporą popularnością, gdyż obejrzało go ok. 60 tysięcy użytkowników popularnej platformy.

Źródło: Stefczyk.info na podst. pch24.pl Autor: JD
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij