Gospodarka

Premier Mateusz Morawiecki: To pierwszy bardzo poważny sygnał, że wracamy na ścieżkę rozwoju

Premier  @MorawieckiM podczas wizyty w firmie “Monolit” w #Zambrów: Dzięki #TarczaAntykryzysowa firma zamierza zatrudniać nowych pracowników i szukać nowych rynków zbytu. To pierwszy bardzo poważny sygnał, że wracamy na ścieżkę rozwoju – poinformowała Kancelaria Premiera na Twitterze. 

O tym, jak firmy korzystają z gwarancji kredytowych w okresie pandemii mówili na konferencji Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki oraz prezes Banku Gospodarstwa Krajowego Beata Daszyńska-Muzyczka. Konferencja odbyła się w siedzibie firmy Monolit, producenta okien.

Firma Monolit złożyła wniosek w ramach Tarczy Antykryzysowej. Jacek Sutkowski, jej dyrektor zarządzający mówił: – Wsparcie, które otrzymaliśmy pozwoli nam stworzyć nowe miejsca pracy. Złożenie wniosku było banalnie proste – na trzeci dzień środki były na naszym koncie.

Źródło: Stefczyk.info Autor: red.
Fot. PAP

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij