Publicystyka

Te słowa naprawdę padły na antenie. Dziennikarka Onetu i Newsweeka pokazała “prawdziwe standardy”

Myśleliśmy, że dziennikarze Onetu niczym już nas nie zaskoczą. Tymczasem podczas niedawnej rozmowy z prezydent Gdańska Aleksandrą Dulkiewicz, prezenterka tej stacji, Renata Kim, postanowiła pokazać prawdziwy poziom tego portalu:

– Mamy rozliczne zakazy, nie wolno nam się zbliżać do siebie na odległość mniejszą niż dwa metry, nie wolno nam się gromadzić. Co w takiej sytuacji mają zrobić obywatele żeby się nie zagnieżdżać w tej kisielowej d***ie” – perorowała Kim.

Nawet prezydent Gdańska, była zbita z pantałyku tym pytaniem i niezbyt wiedziała, co odpowiedzieć.

 

Co ciekawe, choć rozmowa, niemal w całości zresztą skupiająca się na krytyce rządu i Prawa i Sprawiedliwości, miała miejsce w zeszłym tygodniu, do tej pory mało kto zwrócił uwagę na ten niezwykły moment.

Przypomnijmy, że Kim jest również dziennikarką Newsweeka, gdzie koordynuje prace działu Społeczeństwo. Wcześniej pracowała m.in we “Wprost” i w “Przekroju”.

Źródło: Autor:
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij