Rozrywka

“Wycofuję się”. Zaskakująca deklaracja Owsiaka

Jerzy Owsiak stwierdził, że wycofuje się z #Hot16Challenge2. Powodem ma być to, co zaszło na „strajku przedsiębiorców”.

Tzw. strajk przedsiębiorców miał miejsce w sobotę na Placu Zamkowym w Warszawie. Obecnie w Polsce w związku z pandemią koronawirusa obowiązuje jednak zakaz zgromadzeń publicznych. Policja wezwała więc jego uczestników do rozejścia się a kiedy ci nie posłuchali użyli środków przymusu bezpośredniego. Opozycja twierdzi, że było to niepotrzebne i policjanci nadużyli siły.

Do grona krytyków policji dołączył Jerzy Owsiak. Postanowił zaprotestować przeciwko temu wycofując swój udział w #Hot16Challenge, internetowej akcji mającej promować zbiórkę pieniędzy na walkę z koronawirusem poprzez tworzenie piosenek hiphopowych.

“I o czym w tym momencie rapować w challengu? O matce ziemi? O hejcie? O rządzących? Zbijać to w rymy, 16-wersowe? Ni cholery, cała mi na to ochota przeszła, wycofuję się i tutaj w tekście pisanym mówię pełnym głosem” – napisał w mediach społecznościowych. Dodał, że jego piosenka została już stworzona i nagrana, ale po zobaczeniu zdjęć z tego protestu „przeszła mu ochota na rapowanie”.

Źródło: Stefczyk.info na podst. DoRzeczy Autor: WM
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij