Publicystyka

Internauci zarzucili manipulację naczelnemu Onetu. W odpowiedzi zarzucił im nieuctwo

Naczelny portalu Onet zamieścił na swoim Twitterze link do artykułu o Trójce w brytyjskim dzienniku. Nie spodobało mu się kiedy internauci zarzucili mu manipulację.

Bartosz Węglarczyk zamieścił na swoim Twitterze link do artykułu pod tytułem „Polskie radio ucisza antyrządowy przebój” opublikowanym przez brytyjski The Times. „Kazik i Trójka tym razem z wizytą w brytyjskim „The Times” – napisał.

Internauci szybko zwrócili uwagę na pewien fakt. Zamieszczony przez niego artykuł został napisany przez Polkę, Marię Wilczek z Warszawy. Z jej biogramu wynika, że współpracuje nie tylko z brytyjskimi mediami, ale także, a jakże, z Gazetą Wyborczą.

Wielu internautów uznało, że to, co zrobił Węglarczyk, to manipulacja.

Naczelnemu Onetu wyraźnie się to nie spodobało. W kolejnym wpisie zasugerował bowiem, że osoby, które zarzucają mu manipulację są niewyedukowane. Zasugerował także, że mają komunistyczną mentalność. „Ludzie, którzy piszą, że polskie nazwisko pod depeszą agencyjną z PL to dowód na coś złowrogiego, nie mają pojęcia jak działają media i powtarzają dokładnie ten sam argument, który powtarzał przez lata rządy PRL i ZSRR” – napisał – „Kolejny dowód na to, że polski system edukacji szwankuje”.

Źródło: Twitter Autor: WM
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij