Rozrywka

Słynna piosenkarka zarzuciła hipokryzję artystom narzekającym na cenzurę w Trójce

Wielu artystów wyraziło już swoje oburzenie na rzekomą cenzurę jaka spotkała w radiowej Trójce piosenkę Kazika Staszewskiego. Dorota „Doda” Rabczewska, niegdyś jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek, zarzuciła im hipokryzję.

W piątek na pierwszy miejscu Listy Przebojów Trójki znalazła się wymierzona w Jarosława Kaczyńskiego piosenka „Twój ból jest lepszy niż mój” autorstwa Kazika Staszewskiego. Piątkowe zestawienie szybko zostało usunięte z internetu. Przedstawiciele radia tłumaczą, że doszło do manipulacji przy liczeniu głosów. Wiele osób uznało jednak, że był to przypadek cenzury. Wielu artystów wyraziło swoje oburzenie a nawet zapowiedziało bojkot stacji.

Do sprawy na swoim Facebooku odniosła się Dorota Rabczewska, czyli Doda. Zarzuciła swoim kolegom po fachu hipokryzję. „A co do cenzury w mediach, to zwracam się do moich szanownych znajomych muzyków, choć może nawet bardziej menadżerów” – napisała – „od lat jesteśmy cenzurowani za pomocą tak zwanych „badań” w mediach komercyjnych”.

A co do cenzury w mediach, to zwracam się do moich szanownych, znajomych muzyków choć, może nawet bardziej…

Posted by Doda on Sunday, 17 May 2020

Doda ujawniła, że popularność piosenki w takich radiach nie jest efektem jej wartości artystycznej tylko zakulisowych działań i korupcji. „Wszyscy wiemy jak to wygląda i jaka to jest j***na ściema” – twierdzi.

„Więc może w końcu szanowne rozgłośnie ustalą jawny cennik: ile za piosenkę tygodnia, miesiąca itp., zamiast zamiatać „gifty” pod stołem” – postuluje artystka – „a Wy (menedżerowie) nie będziecie musieli zmagać się z hipokryzją, krzycząc teraz na lewo i prawo o cenzurze w Trójce…”

Źródło: Facebook Autor: WM
Fot. screen z Youtube

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij